Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Włochy. Niemal wszyscy ubezpieczyciele z polskiego rynku współpracują z naszą firmą. Działamy głównie na terenie Warszawy- Włochy. Jeśli masz problem na drodze i niezbędna jest ci pomoc drogowa w okolicach dzielnicy Włochy sprawdź koniecznie, czy obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do osób z całego miasta Warszawy.

Posiadamy doświadczenie motoryzacyjne wypracowane przez lata, dlatego tak skutecznie działamy w swoim fachu. Gdy awaria jest niegroźna, może zostać usunięta w mgnieniu oka, natomiast gdy jest poważniejsza, rozwiązaniem jest zwykle jeden z naszych zaufanych serwisów mechanicznych.

W ramach twojego assistance wykwalifikowany serwisant może usunąć usterkę w twoim wozie. Dzięki wieloletniej obecności na rynku nasza firma wypracowała dużą ilość kontaktów do firm jakim można zaufać. W razie potrzeby wskażemy w miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną  zdiagnozowane oraz rozwiązane na stałe. Gdy wyrazisz taką chęć możemy odholować twoje auto w miejsce jakie nam wskażesz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance Świadczymy W Warszawie- Włochy
I OKOLICACH